גידי אברהמוב – מורה נהיגה בבת ים, חולון וראשון לציון

מוזמנים לספר מה אתם חושבים..

"מורה נהיגה מקצועי, מורה שנותן כתף, תומך, עוזר וסובלני מאוד לכולם - דבר שכמורה נהיגה לא מובן מאליו. תמיד מקנה ביטחון ומאמין בתלמידיו לאורך כל הדרך. יכול להיות מודל לחיקוי לכל מורי הנהיגה בפרט ולבני האדם בכלל"​
שחר קונפורטי
תלמידת תיכון
"אין מספיק מילות המלצה כדי לתאר את רמת הסבלנות, המקצועיות, הרוגע, האכפתיות והדאגה שלו לכל תלמיד ותלמיד. המורה שבאמת לימד אותי לנהוג, בלי פשרות ובלי ויתורים ומצד שני בלי להלחיץ ולייאש. פשוט מורה ומעבר לזה בן אדם מדהים, שממליצה עליו בחום לכולם!"
נטליה בולוטוב
"מורה נהדר. היה לי תענוג ללמוד ממך. מקווה שרק תמשיך ותצליח :)"
מירל אפרתי
"היה ממש כיף. נהניתי בכל רגע. אין לי ספק שמצאתי את המורה הכי טוב שיש. תודה על הסבלנות וההבנה"
ידידיה פרץ
תלמיד בישיבת אדרת
"מורה נדיר ומעולה! סבלני, אכפתי ונותן ביטחון. ממליצה בחום!"
מיטל רוזנטל
"זוכרים שעברתי תיאוריה? אז עברתי גם טסט וקיבלתי את הרישיון חזרה. זה לא מובן מאליו ולא פשוט, אבל כשיש לך מורה כמו גידי אברהמוב זה פשוט הופך את זה לחוויה. תודה לך איש יקר!"
מלי אלקובי אבואף
אמא לשניים, עשתה חידוש רישיון
"מורה מספר אחת בתחום! אכפתי, דואג ומעניק ביטחון"
שי ולדמן
תלמידת תיכון
"מורה נהיגה משכמו ומעלה. ממליץ לכל אחד, לא משנה מה רמת הביטחון שלכם. המורה הזה ייתן לכם את כל הכלים שבעולם כדי שתדעו בביטחון לנהוג, ולנהוג טוב. מורה סבלני עם יכולת הסבר גבוהה ורמת רגישות גדולה עוד יותר. מורה נדיר שלא תמצאו בשום מקום בארץ, ואני עברתי לא מעט מורים שלא הצליחו במה שגידי הצליח - להוציא לי רישיון ושאדע לנהוג נכון. בקיצור, מורה מספר אחד בארץ! אם אתם רוצים את הכי טוב בשבילכם, אז זה המורה! בדוק!" 
סרגיי סימון
"מורה, מדריך, מנטור - אלו חלק מהתיאורים שיכולים להתאים. מורה עם ערך מוסף,שמלבד המצוינות שלו על הכביש שמקרין לתלמידיו נותן להם מושג על החיים".
יוסף שירזיאן
"גידי מורה מדהים שלאורך השיעורים היה קשוב וסבלני, ותמיד ידע להקליל את האווירה. עזר לי וכיוון אותי בדרך הנכונה. תמיד ידע לתת הערות כשצריך, וגם פידבקים טובים שהובילו אותי בסופו של דבר לעבור טסט ראשון! מאוד ממליצה!!"
תאיר זינו
"גדעון מורה מעולה!! לא מוותר על הסברים מפורטים, קשוב, רגוע, סבלני, חברותי. עברתי אצלו טסט ראשון במינימום שיעורים.
תודה רבה מורה יקר💗"


לירון גז
"מורה מצוין, תומך ועוזר. התוצאות מדברות בעד עצמן".
אלחנן חזן
"מורה אשר מביא את תלמידיו להישגים טובים הוא מורה טובה. כשיש קבלות על המורה, זה שווה יותר מדיבורים.
כל מילה מיותרת..
מורה תותח! ממליץ!"
יהונתן שרזיאן
סגירת תפריט